Létající koberec

17. března 2017 v 19:34 | Mutinka |  Nové články
Proč ne...dobře mi tak.
Sedím si u mašiny, tvořím, televize hraje a ve zprávách o počasí paní hlásí upozornění, že příjde vichřice...u nás tedy dnes fičí i tak statečně, proto jsem podlehla touze vyprat koberečky a pověsit je ven na okno....na předpověď jsem směrem k tv vyslala jen drzou odpověď.." jo, ok, došiju a posbírám ty koberce". Mám došito a jdu sbírat...není co, koberec leží vypleštěný pod okny domu, tak mi nezbývá než seběhnout a vynadat mu, že je emigrant.
Můj vypraný a aviváží napuštěný koberec čeká před domem a čeká mě i překvapení....jedno velké psí hovno si na něm panáčkuje a škodolibě sleduje, co s ním udělám.....dilema. Vyhodit koberec i s nadílkou nebo se přemoci a bonus s díky odmítnout, avšak koberci poskytnout amnestií a povolit vstup do bytu.
Amnestie udělena, nadílka odložena do psího kontejneru a já jdu tedy koberec očistit s gumovýma rukavicema, preventivně bude přes noc potápěčem v dezinfekci a zítra podroben koupeli ve dvojité dávce prášku.....a to jsem si myslela, jak hezky nám to jarní sušení prádla venku začíná.....odcházím čistit, trénovat zadržení dechu a směrem k televizi vysílám omluvný signál za mou drzou odpověď na dobře míněnou radu...dobrou noc

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama