Splín

5. července 2016 v 13:44 | Mutinka |  Tvorba před blogem

Holky, dnes mě přepadl nějaký splín, ani nevím proč. Otevřela jsem vaše stránky a prohlížela si vaše fotky plné krásných domovů, cukroví a vánoční atmosféry.
Uklidnilo mě to a naladilo k chuti vytáhnout tu mašinu, která mi tu vrní tak, že neslyším tv, sousedy ani telefon, to ne proto, že by byla hlučná, je nová a musím přiznat, že za ty dva měsíce, co ji mám, si na sebe vydělala, ale proto, že mě to tak pohltilo a zároveň naplnilo pocitem, že i já, která má dospělé, odstěhované děti z domova, která žije sama a má jen skromný plat a byt velikosti skořápky, má tu možnost vytvořit si příjemné prostředí a naladit sama sebe k vánoční atmosféře, ale k ní mi chybí pustit se do pečení, ale jak vidím ty vaše dobroty, tak to nebude dlouho trvat a vezmu pečení útokem. Prostě vás všechny žeru a dík za to, že jste. Pěkný druhý advent.

P.S. Dnes jsem si ušila aspoň polštářky a včerejší kočička je už u vnučky v posteli, jmenuje se Míca a slova moji vnučky Nelinky?....jééé babi, já tě miluji, ale potřebuji ještě jednu, víš, ať ji není smutno....no uznejte, můžu tu mašinu uklidit? Neee, protože já Nelinku taky miluji a Míca přece nemůže být sama.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama