MDŽ

5. července 2016 v 14:33 | Mutinka |  Tvorba před blogem
Hezký středeční den, milé oslavenkyně.
Máme tady 8. března, den nás žen...MDŽ. Jediný den v roce, kdy si muži uvědomí naši existenci a ačkoli mají vyšlapanou a důvěrně známou jen cestičku k rezavému moku, dnes většina z nich podnikne cestu za dobrodružstvím a pokusí se zdolat trasu jim neznámou a možná i s pomocí GPS navrženou a snad většina i ke konci anabáze objeví cíl- květinářství. Tam se jim nabídne pohled na dosud netušenou paletu barev a linoucí se vůně obohatí jejich čichový vjem o nové zážitky, ta sice nepřebije vůni vepřového, ale i tak v nich zanechá stopu. Možná i někteří z nich propadnou bezradnosti, protože nepřeberné množství květin, které je bude lákat k nákupu, je uvede do stavu jim nepříslušícímu, neznámému a nepříjemnému. Ale z tohoto je vyvede květinová víla....nabídne, poradí, zabalí a s úsměvem ho vyprovodí a nasměruje cestou k Vám, vyvoleným.
Přeji Vám v dnešní den ze stran mužů - úctu, lásku, vstřícnost, respekt a pokoru.
Vy muži opětujte to samé. Mějte úctu k jeho hrdinkému činu, lásku k jeho chybám a omylům, vstřícnost k jeho snaze neohrabaně vyjevit svou náklonnost, respektujte jeho komentáře na adresu tohoto dne a s pokorou příjměte květinu, kterou budete opečovávat jako dítě, protože víte, že již zítra nad Vámi vyhraje fotbal, pivo a vepřové.

P.S. Pokud Vám manžel donese karafiát, může to znamenat, že se zasekl v době , to je sice problém, ale pořád menší a s trochou snahy odstranitelný, než fakt, že by Vám k tomu v obálce přiložil lehátko v urnovém háji.


P.S.1 A pokud by jste takovou obálku dostaly, nezoufejte, myslím, že se nás tam sejde víc, ale nezapomeňte si vzít, jehly, jehlice, štětce a kafe...budou to dlouhé večery k povídání.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama