Den blbec

5. července 2016 v 14:43 | Mutinka |  Tvorba před blogem
Hezký den, děvčata.
Tedy já doufám, že dnešek bude fajnový, protože můj včerejšek byl den BLBEC.
Pominu-li únavu, která na mě dolehla vší silou a myslím, že to byla síla celého světa, tak se poondilo vše, na co jsem šáhla a na co jen pohlédla.
Nejdříve se mi utrhlo ucho tašky...no ony ty igelitky jsou fakt "trvanlivé", následně se mi vysypal nákup, klíče od auta si našly jedinou kaluž a neomylně do ní zahučely, do vchodových dveří jsem narvala silou obra Koloděje špatný klíč, samozřejmě potom nešel vytáhnout, před dveřmi bytu, kdy jsem měla nákup i v kapsách, mi upadly znovu. Otevřu dveře a vysype se na mě pošta z truhlíků u dveří, chci si ohřát oběd a prdne mikrovlnka....a to tak, že vyhodí pojistky i s hlavním jističem...skříň nejde oteřít, tak hledám domovníka...ten je nezvěstný....pomohl soused, otevřel, nahodil...mikrovlnka kaput.....přijela babička, bez ohlášení, chudák, jsem protivná a nepříjemná, volá Neli, že jdou ke mě, uklízím stroj a čekám, nikde nikdo, po 2 hodinách píšu dceři sms s obsahem sprostého slova...ta nechápe, o co jde....Neli volala z vlastní iniciativy a poté upřednostnila Ledové království na dvd...tahám stroj zpět a šiju...zips naopak, prostřižená podšívka a chybí mi kousek popruhu....a já jsem na pokraji zhroucení....otevřu net a tam čtu....Oli má problém s hovny, Jitku obrala prodavačka.....děkuji holky za to, teď vím, že jsem v tom nebyla sama.

P.S. Mohl by jste mi to, Živote, prosím, dávkovat po kouscích a ne to na mě vyblít vše v jeden den? Jsem jenom ženská, se sklony k hysterii a po dlouhé době jsem zjistila, že umím propadnout beznaději.


P.S. 1. Spala jsem 10 hodin...zázrak...měním se v batole.....klečím na koberci, broukám si ....a stříhám látky....vše je v pořádku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama